بخش بازرگانی

 

 

بخش بازرگانی شرکت آرین دام با هدف ارایه خدماتی متمایز در زمینه­ ی دامپروری، از سال 1386 فعالیت خود را با همکاری گروهی از متخصصان و کارشناسان و با بهره گیری از دانش آکادمیک و به روزدنیا آغاز نمود. در این راستا انواع مکمل­های اختصاصی و ویژه گاوهای شیری جهت دوره­ های مختلف به صورت کاملا    تخصصی فرموله و با نظارت کارشناسان شرکت تولید گردید. این محصولات به طور مداوم از طریق آزمایش مواد اولیه، محصول نهایی و بازخورد مزرعه­ ای، تحت کنترل و پیگیری مداوم می­باشد. همچنین این شرکت با همکاری معتبرترین شرکت­های داخلی و خارجی اقدام به عرضه نهاده ها و افزودنی­های تخصصی خوراک دام و طیور نموده است.

شرکت آرین دام با همکاری تیم اجرایی و علمی خود که از بین فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه د مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تغذیه دام انتخاب شده­ اند مباحث مربوط به مشاوره علمی و فنی واحدهای مصرف کننده و محصولات خود را پوشش داده و مصرف کنندگان محصولات خود را در کلیه مراحل پشتیبانی و حمایت می­نماید.

شعار شرکت آرین دام رواج (اندیشه­ ای نو) را  ارایه خدمات به دامداران محترم بوده و اصلی­ ترین ماموریت ما غیبت بخشیدن به این هدف است، ما به حکم وظیفه حرفه­ ای خود باور عمیق داریم وظیفه ما پشتیبانی فنی و علمی مداوم دامداران بوده و پشتوانه ثبات ،پیشرفت و توسعه­ ی ما در گرو ارتباط شفاف، صحیح و برد- برد با دامداران است.

نقشه سایت

اطلاعات تماس

خیابان جی، ابتدای خیابان اریسون   ، جنب فضای سبز

تلفکس:35245837-031

 تلفن:35252220-031

 ایمیل:

اینستاگرام: ariandam.ir