آزمایشگاه های تخصصی

 

مجموعه آزمایشگاه های تخصصی آرین دام

 

  • این مجموعه مشتمل بر چهار آزمایشگاه دامپزشکی، آنالیزشیمیایی مواد غذایی و خوراک دام و طیور، کنترل کیفی میکروبیولوژی مواد غذایی و تشخیص مولکولی (PCR)  می باشد. در حال حاضر این مجموعه زیر نظر سه نفر دکتر دامپزشک متخصص و با حضور یک نفر کارشناس ارشد تغذیه، یک نفر کارشناس ارشد مواد غذایی، یک نفر کارشناس ارشد علوم آزمایشگاهی و یک نفر کارشناس بیوشیمی و دو نفر تکنسین آزمایشگاه مشغول به فعالیت بوده و تا کنون توانسته است به دلیل دقت و صحت و قابلیت اعتماد بالای نتایج آزمایشگاهی، تعداد زیادی از طرح ها و پروژه های تحقیقاتی، دانشگاهی و میدانی را جذب نماید و نیز با انجام تفسیر و ارایه پروتکل های پیشگیری و درمان به همکاران دامپزشک و نیز مرغداران و دامداران به عنوان مشاور خدمت رسانی کند.

     همچنین از دیگر فعالیتهای آزمایشگاه در ارائه ی خدمات به مراکز بهداشت وابسته به دانشگاه علوم پزشکی ، انجام آزمایشات در سطح مراکز بسته بندی، کشتارگاهها، رستورانها، کارخانجات سوسیس و کالباس ومراکز لبنیاتی به منظور شناسایی آلودگیهای سالمونلایی ، بروسلایی و تعیین تقلبات فرآورده های گوشتی می باشد.

     از ویژگی های این مجموعه وجود نیروی کارشناس ارشد جهت اخذ نمونه از دامداری و مرغداری و مراکز بسته بندی و کشتارگاه ها و ارسال آن به آزمایشگاه با روش صحیح و مناسب می باشد. این امر باعث سهولت در امر ارسال نمونه و جلوگیری از بروز خطاهای نمونه گیری و نحوه ارسال نمونه خواهد شد.

    در راستای ارتقای کیفیت آزمایشگاه و ارائه ی خدمات مبتنی بر آخرین استاندارد های ملی و بین المللی استاندارد ایزو 17025 اخذ شده است و همچنین آزمایشگاه موفق به اخذ پروانه همکاری با سازمان دامپزشکی کل کشور ، اداره ملی استاندارد و معاونت غذا و دارو گردیده است .

chart-az

# آزمایشگاه

#آزمایشگاه  pcr

#آزمایشگاه دامپزشکی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نقشه سایت

اطلاعات تماس

خیابان جی، ابتدای خیابان اریسون   ، جنب فضای سبز

تلفکس:35245837-031

 تلفن:35252220-031

 ایمیل:

اینستاگرام: ariandam.ir